CHZ Vyhazovací nůž "SAKURA TANTO"

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.chladnezbrane.eu

• mám tento nůž zatím krátce, ale velmi hezký, bytelný nůž který padne do ruky, lehce jsem doostřil, je jako břitva, jsem spokojen...
    • možná jen absence pouzdra na opasek

Produkt nemá žádné parametry.

Vyhazovací nůž "SAKURA TANTO"

Elegantní nůž vhodný pro praktické využití, tak jako výstavní účely, vzhledem k jeho krásnému zdobení.

Čepel nože je dlouhá 9,5 cm a je vyrobená z kvalitní nerezové oceli 3R. Čepel je vedena ve stylu japonského tanta. Díky tomu je špička nože odolná proti zlomení a ohýbání! Nůž lze otevřít pomocí jedné ruky. Po otevření se čepel zajistí pojistkou typu linerlock.

Rukojeť nože je dlouhá 12,8 cm a najdeme na ní pouze ocel a ebenové dřevo. Krásné a detailní zdobení dodává noži vznešenost a majestátnost. Díky větší délce rukojeti je nůž vhodný i pro použití v rukavicích.

Pokud sháníte nůž, který je svým designem originální a zároveň je plně funkční, tady nesáhnete vedle!

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v www.chladnezbrane.eu